Alaçam Erotik Masaj Di̇de

Alaçam erotik masaj Japonya ülkesi masaj konusunda farklı yorumlara sahip olan bir bölgedir. Kendi kültürüne ve ülkesine özgü olan çeşitli uygulama türlerine sahiptir. Bunlardan biri de Shiatsu adı verilen uygulamadır. Shiatsu çoğu tıbbi hastalıkta tedavi olarak kullanılmaktadır.

Alaçam fantezili masaj

Japon doktorlarının da büyük ölçüde tavsiye ettiği bir uygulama türüdür. Masöz ve masörler tarafından el ile yapılmaktadır. Sert yapılan bir uygulamadır bu nedenle dikkat edilmelidir. Eğer hassas bir bünye söz konusuysa bu uygulamadan uzak durulmalıdır.

Alaçam ateşli masaj

Avuç içi ve yumruk ile baskılama tekniğiyle yapılıyor. Vücudun belli başlı noktalarına Shiatsu masaj tekniği uygulanıyor. Alaçam erotik masaj .

Birtakım sebeplerden dolayı vücudun belli bölgelerinde ağrı olabilmektedir. Bu ağrılar yaşam kalitesini çok fazla düşürür. Eğer doktorlar da ağrının sebebi konusunda farklı bir görüşe sahip değilse Shiatsu masaj uygulamasını önerir. Böylece ağrı olan bölgeye fazlası ile baskı uygulanır ve ağrının dağılması sağlanır. Bu uygulamayı yaptırmak için Japonya’ya gitmek gerekmez. Her yerde Shiatsu uygulamasını yapan merkezler bulunuyor. Bu merkezlere başvurarak uygulama hizmeti alınabilir. Deri hastalığı olan, açık yarası olan kişiler uygulamayı yaptıramaz.