Alaçam Mutlu Son Masaj Zümra

Alaçam mutlu son masaj Yunanca masaj kelimesi yoğurma anlamına gelir. Arapça da kelime anlamı ise hafif bastırma anlamına gelir. Birçok uygarlık, binlerce yıl zihinsel, fiziksel ve ruhsal rahatsızlıkları tedavi amaçlı çok değişik yöntemler kullanılarak uygulanmıştır. Günün artık hızlı ve stresli temposunda şifalı bir dokunuş, çok iyi bir iyileştiricidir.

Son 30 yıllık bir süreçte, batıda masaj teknikleri daha büyük önem kazanmıştır. Alaçam mutlu son masaj . Teknikler çeşitlenerek her geçen gün yayılan Çin yöntemleri ve akupuntur en fazla gelişen ve yaygın bir şekilde kullanılan teknikler olmuştur. Uzakdoğu yöntemleri ise; vücudun enerji deposunun dengede kalabilmesini sağlar ve savunma mekanizmasını güçlendirmektedir. Tüm bu yöntemlerin temel amacı, vücudumuzdaki yaşam enerjisinin yükselmesini sağlamaktır.

Vücuttaki dokuların kansız kalmasından dolayı dokularda ağrılar oluşur. yöntemleri ile dokulardaki ağrılar hafifletilir ve tedavi edilir. Kaslarımızı canlandırarak, özgün yapısına döndürmeyi sağlar. Dokuların bağlantılı oldukları sinirler ve vücut sıvıları aracılığı ile yöntemlerin etkisi vücudun diğer bölgelerine de dağıtılır. Tüm vücut bu durumdan olumlu bir şekilde etkilenir ve stresli bir yaşamdan arındırılır.