Canik Erotik Masaj Di̇lara

Canik erotik masaj Sportif faaliyetler için yapılan türüne spor masaj tekniği denilmektedir. Bu teknik kendi içerisinde üç aşamadan oluşmaktadır. Müsabaka öncesi yapılan uygulamaya hazırlık uygulaması, devre arasında yapılan uygulamaya, toparlanma uygulaması ve aktivite sonrası yapılanına ise müsabaka sonrası uygulaması denilmektedir. Sporculara uygulanan bu teknik koordineli bir şekilde yapılmalı ve kaslar arası geçişler ritimli olarak yapılmalıdır.

Canik fantezili masaj

Bu uygulama genellikle yoğun kas bölgelerine yapılmaktadır.

Spor masaj tekniğinin asıl amaçları, sporcunun maç öncesi motivasyonunu artırmak, sakatlanmaları önlemek veya oluşan sakatlıkları daha kısa sürede düzeltmek için kasların uyarılmasını sağlamak, kaslarda oluşabilecek gerginlik veya krampların önlenmesini sağlamak, sportif aktivite bitiminde sporcuların dinlenmesini sağlamak ve verimliliklerini artırmak, vücutta oluşan toksin maddelerinin dışarıya atılmasını kolaylaştırmak amacıyla yapılmaktadır. Antrenman veya maç öncesinde yapılan hazırlık masaj uygulaması, sporcunun en fazla kullandığı kas bölgelerine yoğurma yöntemi ile uygulanmaktadır.

Sporcunun etkinlik sırasında yapacağı ani hareketler sonucu sakatlanmasını önlemek, aktiviteye daha iyi motive olmasını ve kondisyonunun artırılması, kaslarının daha fazla güçlenmesini sağlamak ve ısınma amacıyla yapılan uygulamadır.

Canik ateşli masaj