Bafra Masaj Eli̇f

Bafra masaj İyi bir masaj uygulaması ile bütün selülit tedavilerinden daha etkili sonuçlar elde ediliyor. Aslında selülit tedavisi için kullanılan ekipmanların tümünde sistem aynıdır. Kan dolaşımını hızlandırarak selülit okan bölgelerdeki yağlanmaya görünüme sebep olan yağ hücrelerini parçalayarak buradan uzaklaştırmaktır. Uygulanan tekniklerle bölgedeki kılcal kan damarlarına kadar uyarı sağlanır.

Bafra mutlu son hamam

Ve normal seyrinde bir dolaşıma sahip bölge tamamen uyarılmış olur.

Birçok çeşidi olan selülitte uygulanan teknikler de çeşitlilik gösterir. Mesela lenf drenaj özelliğe sahip selülit masaj uygulaması ile vakumlu tedaviler de kuvvetli antiselülit uygulamalarıdır. Lenf ve kan dolaşımında ki sıkıntılar sonucu, yağ hücreleri su toplar.

Bafra hamam sauna

Bu su toplayan yağ hücreleri olduğundan daha sert bir hal alır. Böylece asıl yağ dokusunun yapısı bozulmuş olur. Bafra masaj . Sonuç olarak da cilt üzerinde portakal kabuğu görünümünü oluşur.

sayesinde kan ve lenf dolaşımı düzenlenir ve ödemler çözülerek vücuttan atılır. Özellikle lenf drenaja ağırlık veren uygulamalar lenf sisteminin noktalarına uygulanan basınçla birlikte lenf dolaşımını daha etkin bir şekilde hızlandırırlar. Bu sayede yağ dokusu içine hapsolan sıvı serbest bırakılır. Dolaşım sistemi ile bu fazla sıvı ve biriken toksinler ayrıştırılarak idrar ve ter yoluyla vücuttan atılır. Dolayısıyla vücut dokusu sıkılaşır ve toparlanmaya başlar.