19 Mayıs Masaj Ege

19 mayıs masaj Aromatik yağlar masaj uygulamasının etkinliğini arttıran ve uygulamayı derinleştiren yağlardır. Birçok masör ya da masözün uygulama sırasında mutlaka kullandığı yağlardır bunlar. Bitki özlerinden elde edilen bu yağlar uygulanan özel tekniklerle birleşince kan dolaşımını hızlandırılırken vücut dokusu beslenir, yağların parçalanması sağlanır, cildi sıkılaştırılır. Terapi sırasından ki aromatik kokusu ve derinlemesine etkisi ile hem ruhen hem bedenen hem de zihinsel olarak sakinlik ve dinlenme sağlamaktadır.

19 mayıs mutlu son hamam

Bitki özleri ile elde saf aromaterapi yağları ile temel yağlar karıştırıldıktan sonra masaj için kullanıma hazır hale gelir. Aromaterapik yağlarla yapılan uygulamada ki temel kural tempolu olacak şekilde öfleraj, baskı ve hareketlerin hafif olmasıdır.

Aromaterapi masaj uygulamasında yapılan el hareketleri, daha çok sıvazlama şeklinde olmalıdır. Adeta vücut üzerinde dans ediyormuş gibi huzur dolu bir his veren uygulama ile hem yağlar hafif ısınarak kolayca emilir hem de dolaşım sistemi hızlandırımlış olur.

19 mayıs hamam sauna

Böylece masaj uygulaması sayesinde deri altı dokusuna sızan etkili yağlar hızla dolaşıma katılarak bütün vücuda yayılarak etkinliğini arttırmış oluyor.